مشاوره و سفارش

جرثقیل ماشینی :

استفاده از نمونه‌های اولیه جرثقیل در سایر ملل نیز شایع بوده‌است. به عنوان مثال شواهد باستان شناسان بیانگر این مطلب است که شش قرن پیش از میلاد مسیح یونانیان از وسایلی چوبی برای حمل وسایل سنگین استفاده می‌کردند. رومی‌ها نیز در ساختار جراثقال یونانی‌ها تغییراتی ایجاد نموداند و از آن در ساخت و ساز استفاده می‌کردند. جرثقیلهایی که رومیان از آن استفاده می‌کردند به ترِدویل معروف است.

جرثقیل دروازه ای :

جرثقیل دروازه ای نیز همانند جرثقیل سقفی، دارای دو دسته بندی اصلی تک پل و دو پل می باشد. تفاوتهای اصلی بین جرثقیل سقفی تک پل و جرثقیل سقفی دو پل نیز جرثقیل دروازه ای بصورت تک پل و دو پل وجود دارد. جرثقیل دروازه ای تک پل نیز بیشتر برای ظرفیتهای زیر ۱۰ تن و دهانه های کمتر از ۲۰ متر استفاده می شود. جرثقیل دروازه ای دو پل نیز برای ظرفیتهای بالاتر از ۵ تن و دهانه های بیشتر از ۱۲ متر کاربرد دارد.

جرثقیل های سقفی :

جرثقیل سقفی شامل انواع تک پل و دو پل، دو پل با کالسکه گردان، جرثقیل رونشین و جرثقیل آویز می باشد. البته انواع جرثقیلهای دروازه ای و نیم دروازه ای و مونوریل و جرثقیل بازویی نیز در واقع طراحی های ویژه خانواده جرثقیل سقفی برای محیط و شرایط کاری خاص می باشد.

لیست کامل قیمت محصولات

درباره ما :

شرکت صنعتی جرثقیل های سقفی باکاکرین در زمینه ساخت انواع جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای، جرثقیل بازویی و همچنین تجهیزات و قطعات مربوط به آن در قم فعالیت می کند.
– شرکت صنعتی باکاکرین‌ علاوه بر تولید و فروش جرثقیل های سقفی و انواع وینچ و بالابر بکسلی و زنجیری و تولید لوازم یدکی و قطعات وینچ و‌ بالابر، تصمیم به واردات و فروش انواع جرثقیل های سقفی و لوازم یدکی و تجهیزات آسیایی و اروپایی گرفته است.

مدیر مجموعه باکاکرین

میلاد برجی

Call Now Buttonتماس بگیرید