مجموعه باکاکرین شما را به خرید بهترین انواع جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای، جرثقیل بازویی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید جرثقیل بازویی گردان ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

استاندارهای انواع جرثقیل بازوییفروشنده مستقیم جرثقیل بازویی گردان

جرثقیل بازویی گردان برای کالا هایی که بسیار سنگین است استفاده می شود که در صنعت های مختلف کاربرد بسیار دارد . جرثقیل بازویی دارای شش حرکت است . حرکت دورانی ، حرکت به سمت بالا و … . در فضاهای محدود از این نوع جرثقیل ها استفاده می شود .

مرکز خرید جرثقیل بازویی گردان ایرانی

استاندارهای انواع جرثقیل بازویی

استاندارهای انواع جرثقیل بازویی جرثقیل های بازویی انواع مختلفی دارد . انواع جرثقیل بازویی به این شکل است که یک نوع بر روی ستون سالن نصب می شود . نوع دیگر آن این است که این جرثقیل ها زوایای مختلفی دارند کمتر از ۱۸۰ درجه تا ۲۷۰ درجه . البته ۳۶۰ درجه هم است که به صورت برقی کار می کند . جرثقیل بازویی متحرک یک نوع از جرثقیل است که آن هم در فضای محدود کاربرد دارد . و حرکت دورانی ندارد فقط و فقط به یک سمت حرکت می کند . که برای کالا هایی استفاده می شود که وزن آن ها کم است ‌. این جرثقیل متحرک برای مکان های بزرگ استفاده می شود . که اگر در سالن از این نوع جرثقیل ها استفاده می کنید برای یک طرف سالن تهیه می شود . از جرثقیل های متحرک می توانیم در فضا هایی که بسته نیست استفاده کنیم . هم چنین در ساختمان سازی هم برای بالا بردن وسایل می توانیم استفاده کنیم . حواسمان باشد که هنگام استفاده از این جرثقیل های متحرک باید از متخصص آن کمک بگیریم . و باید حتما نکات ایمنی در هنگام استفاده از آن را رعایت کنیم که صدمه ای وارد نشود . 

فروشنده مستقیم جرثقیل بازویی گردان

فروشنده مستقیم جرثقیل بازویی گردان جرثقیل بازویی گردان ابتدا از کشور های دیگر وارد کشور مان می شد و با توجه به کاربردی که جرثقیل دارد بخش زیادی از سرمایه های کشور برای خرید این نوع ماشین ها از دست می رفت . اما با گذشت زمان و با پیشرفت تکنولوژی و علم روز توانسته ایم که این جرثقیل ها را خودمان بسازیم و کیفیت آن را سال به سال افزایش دهیم . هم چنین از لحاظ تولید آن به قدرتی رسیده ایم که آن را به سایر کشور های آسیایی و اروپایی صادر می کنیم . سرمایه های زیادی برای صادر کردن این وسایل وارد کشور شده است . برای خرید می توانید از طریق سایت های فروش یا شرکت هایی  که این ماشین ها را تولید می کنند را به صورت مستقیم و بدون واسطه خریداری کنید . که خرید آن قطع به یقین به صرفه است . قبل از خرید حتما باید مطالعاتی انجام بدیم که هنگام خرید دچار مشکل نشویم . 

میلاد برجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه باکاکرین شما را به خرید بهترین انواع جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای، جرثقیل بازویی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید