مجموعه باکاکرین شما را به خرید بهترین انواع جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای، جرثقیل بازویی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید بالابر سیم بکسلی صنعتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات بالابر سیم بکسلی صنعتیخرید بالابر سیم بکسلی صنعتی

برای بلند کردن و جا به جا کردن بار از جرثقیل استفاده می شود. جرثقیل ها برای کار نیاز به بالابر و یا وینچ دارند. به این صورت که بالابر سیم بکسلی صنعتی می تواند برای مصارف صنعتی و یا خانگی استفاده شود. با استفاده از این بالابرها می توان به صورت ایمن و با اطمینان بار را جا به جا نمود. 

قیمت خرید بالابر سیم بکسلی صنعتی

مشخصات بالابر سیم بکسلی صنعتی

مشخصات بالابر سیم بکسلی صنعتیبالابرها به طور کلی به دو دسته سیم بکسلی و یا زنجیره ای تقسیم می شوند. بالابرهای سیم بکسلی به دلیل داشتن برخی ویژگی ها و مشخصات با استقبال بیشتری مواجه هستند و بازار پر رونق تری دارند. در این نوع بالابر رابطه قلاب و بدنه دستگاه به صورت سیم بکسلی است. سیم بکسل بر روی درام شیاردار پیچیده شده است که در نتیجه چرخش درام می تواند سیم بکسل باز و یا بسته شود. لذا این نوع بالابرها، به این صورت امکان حمل و جا به جایی بار را دارند. این بالابرها مشخصاتی دارند، که سبب افزایش استفاده از آن شده است. از جمله مشخصات بالابر صنعتی می توان به این موارد اشاره کرد: 

  • تنوع سیم بکسل و آرایش آن: یکی از مهم ترین و اصلی ترین مشخصه این بالابرها، داشتن تنوع بالا در سیم بکسل و آرایش آن می باشد. به همین دلیل، این نوع بالابرها می تواند تا ظرفیت بسیار زیاد و بالا را جا به جا  کند. 
  • داشتن ارتفاع قلاب متنوع: از دیگر ویژگی این نوع بالابرها، داشتن ارتفاع قلاب متنوع می باشد. قلاب های این بالابر ارتفاع ثابت و مشخصی ندارند. به همین دلیل می توان بار را در ارتفاع مختلف جا به جا نمود. 
  • برقی بودن: لازم است توجه داشت، که بالابر صنعتی تنها به صورت برقی تولید می شود. بنابراین نوع دیگری از این بالابر که با سوخت های دیگر کار کند، وجود ندارند. 
  • داشتن برندهای مختلف: در نهایت باید به برندهای مختلف و متنوع این بالابر اشاره کرد. امروزه در بازار انواع متنوعی از این بالابرها وجود دارد. 

خرید بالابر سیم بکسلی صنعتی

خرید بالابر سیم بکسلی صنعتی برای خرید بالابر یم بکسلی صنعتی باید به معیارها و فاکتورهای زیادی دقت و توجه داشت. فاکتورهای مانند بررسی مشخصات دقیق بالابر، توجه به قیمت آن و برند بالابر از جمله مهم ترین فاکتورها در زمان خرید است. ولی به دلیل وجود تنوع زیاد در بازار ممکن است در زمان خرید، با سردرگمی مواجه شویم. بنابراین مراجعه به معتبرترین و بهترین مرکز خرید بالابر سیم بکسلی صنعتی می تواند بهترین و مناسب ترین راه باشد. در این مرکز می توانید انواع برندها و مارک های معتبر بالابر که از بهترین ها و یا کیفیت ترین ها می باشند را به بهترین قیمت خریداری کنید. 

میلاد برجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه باکاکرین شما را به خرید بهترین انواع جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای، جرثقیل بازویی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید