مجموعه باکاکرین شما را به خرید بهترین انواع جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای، جرثقیل بازویی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت جرثقیل سقفی دیواری در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعات کاربردی جرثقیل سقفی دیواریفروش مستقیم جرثقیل دیواری صنعتی

قیمت جرثقیل سقفی دیواری بر اساس تجریم های اقتصادی و افزایش دلار در حال نوسان می باشد.قیمت جرثقیل سقفی دیواری بر اساس کیفیت و برند آن متفاوت می باشد. 

قیمت جرثقیل سقفی دیواری در تهران

اطلاعات کاربردی جرثقیل سقفی دیواری

اطلاعات کاربردی جرثقیل سقفی دیواری جرثقیل سقفی دیواری وسیله ای است که به منظور جابجایی اجسام سنگین ساخته شده و اولین بار در مصر باستان جهت جابجایی تخته سنگ های عظیم جثه برای ساخت اهرام ثلاثه مصر از آن استفاده شد. در آن زمان جرثقیل ها متشكل از طناب، قرقره و قلاب بودند و  به صورت ساده یا مرکب همراه با نیروی دست انسان و یا با استفاده از حیوانات، اجسام سنگین را به حركت در می آوردند. جرثقیل ها در قدیم بیشتر برای ساخت بنا و ساختمانها و همچنین در حفر چاه ها و بیرون کشیدن آب از آنها استفاده می شد. با پیشرفت علم و به وجود آمدن صنایع مختلف، کاربرد جرثقیل ها روز به روز بیشتر شده و شکل و نوع آنها نیز بیشتر شد. در عصر بخار جرثقیل ها توسط توربین بخار به حرکت در می آمد و نیروی حرکتی جرثقیل ها از بخار آب قدرت می گرفت اما بعد از اختراع برق و موتورهای الكتریكی نیروی حرکتی جرثقیل ها توسط موتورهای الكتریكی بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم به کمک پمپ های هیدرولیکی انجام می شود. اولین جرثقیل در ایران توسط یك شركت انگلیسی به منظور حفاری چاه نفت در شهر مسجد سلیمان در جنوب كشور وارد ایران شد. این جرثقیل قادر بود ۲۰ تن بار را بصورت عمودی و با چرخش ۹۰ درجه جا به جا نماید. این جرثقیل توسط موتور احتراقی بنزینی كار می كرد و نیروی ایجاد شده توسط یک گیربکس به قرقره کابل فلزی و در نهایت یک قلاب جرثقیل انتقال داده میشد. این جرثقیل هم اکنون در موزه نفت شهر مسجد سلیمان در معرض دید بازدید کنندگان مقرار دارد. جرثقیل ها با تكامل و رشد صنعت در جهان به تدریج پیشرفت كرده و هم اكنون به عنوان بازوهای توانمند صنعت در کلیه صنایع مورد استفاده قرار می گیرند. انواع جرثقیل از نظر تقسیمات به دو دسته جرثقیل های موبایل و جرثقیل های کارگاهی و صنعتی تقسیم می شوند. جرثقیل های موبایل همان طور كه از نامشان مشخص است دارای خودران هایی هستند كه این قابلیت را به آنها می دهد كه امکان انتقال به هر مکان و موقعیتی را داشته باشد و بسته به تناژ تعریف شد آنها جابجایی اجسام را انجام دهند.

انواع جرثقیل سقفی صنعتی

دسته بندی های مختلفی برای جرثقیل سقفی وجود دارد که بر حسب شکل و مکانیزم، نیروی بالابرنده (دستی، برقی و پنوماتیکی)، نوع کارکرد (تک کاره و چند کاره) وجود دارد. جرثقیل های سقفی از نظر نوع مکانیزم به دو نوع زنجیری و سیم بکسلی تقسیم میشوند که هر یک مزایا و معایبی دارند و برای صنایع مختلفی با محدوده بار متفاوتی تعریف میشوند. از نظر نیروی مصرفی جرثقیل های سقفی به سه دسته برقی، پنوماتیک و دستی تقسیم میشوند که مورد دستی و برقی آنها کاربرد گسترده تری دارد. جرثقیل های سقفی برقی میتوانند بدون گیربکس و تک کاره و یا دارای گیربکس و چند کاره باشند. شرکت توسعه صنعت پارس ماشین ( پارس درایو ) نمایندگی رسمی واردات و پخش انواع جرثقیل های سقفی با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در ایران است.

فروش مستقیم جرثقیل دیواری صنعتی

فروش مستقیم جرثقیل دیواری صنعتی امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات خرید و فروش انواع جرثقیل دیوار سقفی آسان و سریع می باشد. شما می توانید با کمترین هزینه با کیفیت ترین محصول را خریداری کنید. خرید و فروش جرثقیل دیواری مستقیم به سه صورت انجام می شود اولین روش خرید مستقیم از طریق اینترنت می باشد. اولین روش خرید مستقیم از کارخانه و دومین روش خرید مستقیم از نمایندگی ها و سومین روش خرید مستقیم از وب سایت های اینترنتی انجام می شود. خرید به صورت مستقیم مزایای بسیاری برای خریدار به همراه دارد. خرید مستقیم برای خریدار بسیار سود آور می باشد.

میلاد برجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه باکاکرین شما را به خرید بهترین انواع جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای، جرثقیل بازویی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید