مجموعه باکاکرین شما را به خرید بهترین انواع جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای، جرثقیل بازویی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه جرثقیل ستونی بازویی کارکرده

آنچه در این مقاله می خوانید...

طراحی انواع جرثقیل بازوییقیمت خرید جرثقیل بازویی دیواری

جرثقیل بازویی کارکرده

از جرثقیل های بازویی ستونی کارکرده برای ظرفیتهای زیر ۱۰ تن  در صنایع مختلف استفاده می کنند. یکی از ویژگی های منحصر به فردی که جرثقیل بازویی دارد این است که قابلیت اجرا در فضاهای بسیار محدود را دارد.

 جرثقیل ستونی بازویی  شش حرکت را انجام می دهد به این روش که حرکت بالابری و عرضی در این جرثقیل  دقیقا همانند جرثقیل سقفی تک پل است و تنها تفاوتی که دارند این است که جرثقیل بازویی به جای حرکت طولی در طول سالن، حرکت دورانی انجام می دهد.

فروش ویژه جرثقیل ستونی بازویی کارکرده

طراحی انواع جرثقیل بازویی

طراحی انواع جرثقیل بازویی طراحی انواع جرثقیل ستونی بازویی به نحوی است که بتوان از آنها  در محل هایی استفاده کرد که باربرداری های روی یک سطح دایره ای و یا بخشی از آن را بشود انجام داد.

معمولآ  در طراحی آنها ظرفیت ها  را تا 5 تن و ارتفاعات را تا 6 متر و طول های بازو را تا  6 می سازند.

همچنین این جرثقیل  ها  دارای دور تا دور ستون چرخشی هستند  و می توانند تا 360 درجه دوران داشته باشند. هم چنین استفاده از آنها می تواند به صورت برقی یا دستی باشد. از این جرثقیل ها بیشتر در ایستگاه های مونتاژ، ماشین کاری، جوشکاری و غیره استفاده می کنند.

طراحی مهاربندهای جرثقیل های بازویی این نتیجه  را می دهد که  به راحتی و با دست قابل جا به جایی هستند.

 این جرثقیل ها  را به عنوان آسان نصب  ها طراحی کرده اند که نتایج آن  صرفه جویی در کارهای بسیار پیچیده می باشد و وسایل های نصب  آن به عنوان تجهیزات جانبی محسوب می شوند.

برای اطلاعات بیشتر از نحوه طراحی انواع جرثقیل بازویی می توانید به سایت اینترنتی ما مراجعه کنید و با طراحان این دسته از جرثقیل ها صحبت کرده و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

قیمت خرید جرثقیل بازویی دیواری

قیمت خرید جرثقیل بازویی دیواری یکی از انوع رایج دستگاه های جابجایی مواد جرثقیل بازویی دیواری می باشد که از آنها برای ایجاد حرکت های همگون و ایزوتروپیک استفاده می کنند.

از این جرثقیل ها برای کاهش تنظیمات و انتظار های غیر ضروری  یک جرثقیل سقفی کمک می گیرند، و این توانایی را دارند که با یک بازه ی وسیع، برای نیازهای زیادی بر حسب ظرفیت بار تطبیق داده شوند.

از مزیت مهمی که  جرثقیل های بازویی دیواری  دارند  این است که  آنها  را می توان در هر طبقه ای نصب کرد، همچنین می توان آنها را بر روی دیوارها، ستون های سوله های کارگاه ها یا بدنه های ماشین آلات نصب کرد.

برای اطلاعات بیشتر از قیمت خرید جرثقیل های بازویی دیواری که به عنوان مونتاژهایی بر روی زمین شناخته شده اند و می توانند به دیوار ها یا بدنه ی ماشین آلات متصل شوند، می توانید به وب سایت اینترنتی مجموعه ما مراجعه کرده و با مهندسان ما در این زمینه صحبت کنید و جرثقیلی  را با کلیه امکانات و قطعات با کیفیت خریداری نمایید.

میلاد برجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه باکاکرین شما را به خرید بهترین انواع جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای، جرثقیل بازویی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید