مجموعه باکاکرین شما را به خرید بهترین انواع جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای، جرثقیل بازویی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده جرثقیل سقفی نیم دروازه ای در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

ساخت جرثقیل سقفی نیم دروازه ای از صفر تا صدراز های مهم درباره جرثقیل سقفی نیم دروازه ای

به طور کلی باید گفت که جرثقیل سقفی نیم دروازه ای بسیار شبیه و مشابه جرثقیل دروازه ای است. تنها تفاوت آن وجود یک تیرک حمال در یک سمت آن می باشد. به طور معمولا از این نوع جرثقیل ها در سالن ها و کارخانه های سر پوشیده استفاده می شود. معمولا یک طرف این جرثقیل بر روی زمین نصب می شود و طرف دیگر بر روی تیرک حمام قرار دارد. 

فروشنده جرثقیل سقفی نیم دروازه ای در تهران

ساخت جرثقیل سقفی نیم دروازه ای از صفر تا صد

ساخت جرثقیل سقفی نیم دروازه ای از صفر تا صدبا وجود این که جرثقیل های سقفی به طور کلی دستگاه ها پیچیده و پیشرفته ای محسوب می شوند. ولی با این حال، ایران توانسته است، در ساخت و تولید آن از صفر تا صد موفق باشد. امروزه همه قطعات و تجهیزات این نوع جرثقیل ها در کشور و در کارگاه ها و کارخانه های مختلف تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرد. بخش های مختلف این جرثقیل امروزه در کشور طراحی و تولید می شوند. همه این قطعات در شرکت تولید جرثقیل نیم دروازه ای به هم متصل شده و تولید آن انجام می شود. 

از این نوع جرثقیل ها می توان برای مصارف فضای داخلی و خارجی استفاده کرد. این جرثقیل ها دارای یک جفت بالابر چهار کاره می باشد. استفاده از این بالابرها سبب افزایش کارآیی و کیفیت آن شده است. در ساخت جر ثقیل توجه به همه نکات از طراحی گرفته تا تولید تک تک قطعات و نصب و سوار کردن آن مورد توجه و دقت کارشناسان و متخصصان داخلی است. امروزه کارشناسان و متخصصان داخلی توانسته اند با بومی سازی دانش تولید جرثقیل به تولید صفر تا صد انواع جرثقیل ها در کشور بپردازند و به این صورت بتوانند ضمن پاسخ گویی به نیازهای داخلی اقدام به صادرات به کشورهای همسایه نیز داشته باشند. 

راز های مهم درباره جرثقیل سقفی نیم دروازه ای

راز های مهم درباره جرثقیل سقفی نیم دروازه ایدر مورد انواع جرثقیل سقفی نیم دروازه ای باید گفت که این جرثقیل ها قابلیت و امکان نصب بالابرهای سیم بکسلی و یا زنجیره ای را دارند. علاوه بر این ظرفیت بارگیری و مقدار باری که می تواند جا به جا و حمل کند، بسیار زیاد است. با استفاده از این نوع جرثقیل ها می توان از 500 کیلو گرم تا 10 ن بار را جا به جا نمود. سرعت حرکتی جرثقیل هم متفاوت است. از این رو، می توان بر اساس محل نصب و محلی که استفاده می شود، سرعت آن را تنظیم کرد. برخورداری از میکروسوئیچ برای تغییر حرکت طولی و عرضی نیز از دیگر مشخصات و رازهایی است که در مورد جرثقیل سقفی دروازه ای می توان به آن اشاره کرد. امروزه این جرثقیل ها در برندها و طرح های مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند. 

میلاد برجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه باکاکرین شما را به خرید بهترین انواع جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای، جرثقیل بازویی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید