مجموعه باکاکرین شما را به خرید بهترین انواع جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای، جرثقیل بازویی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید جرثقیل سقفی بازویی حمل بار

آنچه در این مقاله می خوانید...

نکات ایمنی حمل بار با جرثقیل سقفیقیمت ارزان جرثقیل سقفی متحرک

جرثقيل، وسیله ای است که برای حمل بار به کار می رود. همچنین برای بالابردن افراد، جهت کار در ارتفاع، مورد استفاده قرار می گیرد. این وسیله انواع مختلف سقفی، بازویی و…  دارد. در ادامه، علاوه بر توضیح کلی در مورد انواع جرثقيل، با مدل های مختلف جرثقیل سقفی حمل بار نیز، آشنایتان خواهیم کرد.

خرید جرثقیل سقفی بازویی حمل بار

نکات ایمنی حمل بار با جرثقیل سقفی

نکات ایمنی حمل بار با جرثقیل سقفی انواع مختلف جرثقيل عبارتند از:

  • سقفی
  • رونشین
  • آویز 
  • دروازه ای
  • نیم دروازه ای
  • بازویی یا ستونی
  • جرثقیل سقفی بازویی(دیواری)

جرثقيل های سقفی که با برق کار می کنند، در مکانهایی مثل کارگاه ها، سوله ها و کارخانجات، با استفاده از بالابر ثابت یا متحرکشان، برای جابجایی و حمل بار از آنها کمک می گیرند.

نوع دروازه ای بیشتر در فضاهای باز، مثل کارخانجات سنگ بری، نصب می شود. این نوع، در دو مدل تک پل و دو پل، ساخته می شود. بیشترین وزن جابجایی این مدل، 30تن بوده و با دهانه ی در حد 70 متر ساخته می شود.

مدل نیم دروازه ای مشابه نوع دروازه ای بوده، با این تفاوت که شعاع کاری زیادی نسبت به آن دارد. ولی قدرت حمل بارش کمتر است.

نوع ستونی، بیشتر در انبارها، خطوط ساخت ماشین آلات و…  نصب می شود. معمولا قدرت جابجایی اش در حد 5تن بوده، ولی در مواردی با ظرفیت ده تن هم ساخته می شود.

جرثقيل دیواری که جزو پرکاربرد هاست، مخصوص مکان های بسته ای مثل کارخانجات ماشین می باشد. این نمونه در هر ارتفاعی قابل نصب بوده و امکان حرکت در 6 جهت، با سرعتهای مختلف را دارد.

نکات ایمنی در استفاده از جرثقيل، این است که به هنگام نصب توسط شرکت سازنده در محل موردنظر، باید تمام اجزا در مقابل چشم مشتری، تست شود. همچنین در آخر تمامی مدارکی که دال بر کارکرد درست تک تک اجزای سازه است، به خریدار، ارائه شود.

قیمت ارزان جرثقیل سقفی متحرک

قیمت ارزان جرثقیل سقفی متحرک با توجه به کاربرد ضروری انواع جرثقيل در صنایع مختلف، هنگام خرید جرثقیل سقفی متحرک، بهتر است به قدرت حمل بار و سطح کلاس کاری اش، دقت کنید.

مهمترین مورد در خرید این وسیله، تعیین کلاس کاری است. چرا که کلاس کاری با توجه به هدف خریدار از تهیه ی وسیله، تعیین می کند که چه گروه از جرثقيل برایش مناسب است.

انتخاب کلاس پايينتر یا بالاتر از میزان موردنیاز، به لحاظ اقتصادی به صرفه نیست. انتخاب کلاس پایین، در ابتدا قیمت ارزانی دارد، ولی بعدها هزینه ی تعمیر و نگهداری زیادی خواهد داشت.

انتخاب کلاس بالاتر از حد موردنیاز نیز، هزینه اولیه ی زیادی دارد ولی بعدها، هزینه های تعميرش، کمتر است.

در کل قیمت جرثقیل، با توجه به جنس قطعاتی که در آن استفاده می شود، به پارامترهای مختلفی وابسته است.

میلاد برجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه باکاکرین شما را به خرید بهترین انواع جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای، جرثقیل بازویی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید