مجموعه باکاکرین شما را به خرید بهترین انواع جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای، جرثقیل بازویی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تامین کننده بالابر بکسلی تک فاز

آنچه در این مقاله می خوانید...

موارد استفاده از بالابر بکسلی تک فازفروش بالابر بکسلی تک فاز

بالابر بکسلی تک فاز یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات مورد استفاده در ساختمان سازی می باشد. این وسیله انواع و کیفیت های مختلفی دارد و افراد می توانند با توجه به کاربرد مورد نظر هر نوع آن را انتخاب و مصرف کنند. اصالت قطعات به کار رفته در این وسیله بسیار مهم است و کیفیت نهایی محصول را تعیین می کند. 

تامین کننده بالابر بکسلی تک فاز

موارد استفاده از بالابر بکسلی تک فاز

موارد استفاده از بالابر بکسلی تک فازاز بالابر بکسلی تک فاز در ساختمان سازی برای جابجایی و بالا بردن مصالح استفاده می شود. این وسیله بسیار سبک و قابل حمل است و مصارف خانگی نیز دارد. بالابر بکسلی بسیار کوچک و کم حجم است و فضای کمی را اشغال می کند. بالابر های بکسلی از قطعاتی مانند الکتروموتور تک فاز، گیر بکس، کالسکه، سیم بکسل، پایه، ریل، قلاب، باکت حمل مصالح، ریل و کرپی و… می باشد. یک بالا بر بکسلی مرغوب ریموت کنترل از راه دور و ایجاد کننده ترمز را نیز دارد. این بالابر ها ایمنی بالاتری برخوردار هستند. تامین کننده بالابر بکسلی موتور قوی آن است که توسط برند های مختلف تولید می شود. یک بالابر بکسلی خوب دارای الکتروموتور و سیم پیچی تمام مس و دو خازن خشک می باشد. هم چنین باید آمپر مناسب را دارا باشد. باید ریل و پایه سنگین برای داشتن مقاومت ایمنی بالا را داشته باشد. هم چنین داشتن بکسل نتاب متناسب با وزن بالابر از ویژگی های یک بکسل خوب است. 

فروش بالابر بکسلی تک فاز

فروش بالابر بکسلی تک فازفروش بالابر بکسلی تک فاز به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام می شود. فروش مستقیم محصول باعث می شود واسطه ها از میان حذف شوند و قیمت نهایی محصول کاهش یابد و به کالا سود کمتری تعلق بگیرد. قیمت نهایی بالابر بکسلی تک فاز به عوامل مختلفی بستگی دارد. مهم ترین عامل تعیین کننده کیفیت و اصالت قطعات به کار رفته در دستگاه می باشند. برای مثال اگر قطعات فلزی دستگاه از آلیاژ مرغوب تشکیل شده باشند، قیمت بالاتری دارند. این وسیله باید در بسته بندی مناسب به بازار ارائه شود. بر روی بسته بندی باید نکات ایمنی لازم برای استفاده این محصول به طور کامل درج شود. در ادامه به برخی از این نکات اشاره می کنیم. مصرف کنندگان باید توجه داشته باشند که از این وسیله فقط برای حمل مصالح استفاده شود و جهت حمل افراد از آن استفاده نشود زیرا باعث به خطر افتادن جان و سلامت کارگران می شود. پایه های بالابر حمل مصالح حتما به زمین جوش بخورند یا از وزنه های سنگین برای نگه داشتن وسیله روی زمین استفاده کنند.

میلاد برجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه باکاکرین شما را به خرید بهترین انواع جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای، جرثقیل بازویی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید