مجموعه باکاکرین شما را به خرید بهترین انواع جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای، جرثقیل بازویی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار خرید جرثقیل سقفی ستونی متحرک

آنچه در این مقاله می خوانید...

ساخت بهترین جرثقیل بازویی ستونیفروش فوق العاده جرثقیل سقفی تک پل

جرثقیل سقفی ستونی دارای وزن بسیار بالایی می باشد. در واقع در رده های وزن بالای جرثقیل های موجود در بازار شناخته می شود. کاربرد آن به گونه ای بالاست که خیلی راحت به فروش می رود. ایران هم توانسته است تا حد توان نوع با کیفیت آن را به بازار ارائه دهد. با وجود مهندسین توانمند و طراحان خاص فنی، اما همچنان در برخی قطعات، نیازمند به واردات هستیم تا وسیله بتواند نیروی کافی را از خود ارائه دهد و وزن وسیله ای را که حمل می کند را بتواند تحمل کند.

بازار خرید جرثقیل سقفی ستونی متحرک

ساخت بهترین جرثقیل بازویی ستونی

ساخت بهترین جرثقیل بازویی ستونی جرثقیل سقفی ستونی دارای شش بازو می باشد که تنها یک بازوی آن توانایی چرخش در همه ی جهات را دارد و بر روی یک ستون ثابت نصب شده است. جرثقیل ستونی دارای قابلیت نصب در سالن و یا حتی خارج از سالن هم دارد. جرثقیل ستونی دارای انواع گوناگونی می باشد .به طور کل عبارت اند از:

۱_دستی

۲_برقی

این نوع جرثقیل برای حرکت و جابه جایی های بر سطح دایره و یا موارد مشابه آن کاربرد دارد. افراد با توجه به نیاز کاری خود، جرثقیل ستونی خود را سفارش می دهند. تفاوت این جرثقیل ها در طول و ارتفاع آن ها می باشد.

جرثقیل ستونی دارای وزن تقریبا ده تن می باشد. این جرثقیل به دو شکل با دو اسم متفاوت دیواری و بازویی شناخته می شود‌. مهمترین و اصلی ترین نقش یک جرثقیل در میزان توانایی دوران آن می باشد .یعنی چقدر می تواند در یک مکان ثابت در جای خود چرخش داشته باشد، جرثقیل بازویی ستونی می تواند تا ۳۶۰ درجه چرخش داشته باشد.

جرثقیل ستونی دیواری می تواند کمتر از ۱۸۰ درجه گردش داشته باشد، میزان درجه ی قابل چرخش آن ها به نوع و طرز ساختار آن ها بستگی دارد. به گونه ای که اگر بتوانیم نیاز خود را به متخصصان آن بگوییم، به ما خواهند گفت کدامیک مناسب تر می باشد .

فروش فوق العاده جرثقیل سقفی تک پل

فروش فوق العاده جرثقیل سقفی تک پل جرثقیل سقفی تک پل، دارای صرفه ی اقتصادی می باشد. این نوع جرثقیل  با توجه به ابعاد طولی و عرضی ساختمان، بر روی سقف آویزان می شود .

بهترین گزینه برای جابه جایی وسایل از یک طرف ساختمان به طرف دیگر می باشد . بدون اینکه تراکم جمعیتی داشته باشد و لازم باشد که از نیروی انسانی استفاده کنند.

جرثقیل سقفی تک پل دارای قیمت پایین تری به نسبت دو پل آن و سایر جرثقیل ها می باشد .علت آن ارزان بودن قطعات کاربردی آن در ماشین می باشد .

پس این نشان می دهد که این جرثقیل دارای طرفداران خاص و زیاد خود می باشد . اما در هر صورت باید با توجه به نیاز خود وسیله را تهیه کنیم .

میلاد برجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه باکاکرین شما را به خرید بهترین انواع جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای، جرثقیل بازویی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید